Podsumowanie miesiąca lipiec

Cześć dziewczyny !
Dzisiaj przychodzę do Was z podsumowaniem miesiąca.
Moja pielęgnacja włosów przedstawia się następująco:
Często włosy olejowałam na mokro. Przed olejowaniem włosy pryskałam ekspresową odżywką bez spłukiwania Mrs. Potter's a następnie olejowałam włosy olejkiem Amande. Po upływie minimem godzinki włosy myłam szamponem Joanna, Naturia mięta i wrzos do włosów przetłuszczających się oraz często sięgałam po szampon ultra mocny Marion Maribell Perfect do włosów blond, rozjaśnianych i siwych. Jako odżywkę do spłukiwania używałam Garnier Oleo Repair, trzymałam ok 1 minutę. Raz w tygodniu jako maseczka nakładałam odżywkę wawrzynową, którą dostałam od sklepu Sayatnova i trzymałam ją ok. 20 minut. Po upływie tego czasu odżywkę/ maseczkę dokładnie spłukiwałam chłodną wodą. Po osuszeniu włosów nakładałam odżywkę Intensywna Odbudowa z Ziaji i jedwab w płynie Green Pharmacy.
Niestety oprócz pielęgnacji zdarzało mi się użyć lakieru do włosów Wellaflex i suszarki :/

Zdjęcie włosów na deser :) :
lekko spuszone, ponieważ na podwórku zastał mnie deszcz i musiałam je do zdjęcia wysuszyć. 


7 komentarzy:

 1. Ale masz gęste włosy :) Ja mam trzy włosy na krzyż i tutaj nawet nie wiadomo jak dobra pielęgnacja nic nie da ... Paskudne geny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie długie już :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie lśniące włosy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie długie włosy! Podziwiam wszystkie włosomaniaczki, ja używam tylko szamponu, odżywki i czasem ewentualnie maski, jestem zbyt leniwa:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne włosy! Pełne blasku i takie długie :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...