Gąbeczki lateksowe z Rossmann'a

W dzisiejszym poście chciałabym poruszyć temat nakładania podkładu gąbeczkami i zrecenzować te gąbeczki, które możemy dostać chyba w każdym Rossmannie, z firmy For Your Beauty.

Gąbeczki znajdują się w opakowaniu powyżej. W jednym takim opakowaniu znajduje się 6 trójkątnych gąbeczek. Jest to mój pierwszy rodzaj gąbeczek, więc nie mam porównania do innych. Jednak z całą pewnością mogę stwierdzić, że wolę nakładać podkład taką gąbeczką niż palcami. 
Podczas aplikacji podkładu za pomocą dłoni, wszystko zostaje na palcach i twarzy a dzięki gąbeczce wszystko łatwo się rozprowadza a nadmiar pozostaje w gąbeczce. Gąbeczki For Your Beauty dobrze rozprowadzają podkład niestety pochłaniają odrobinę większą ilość podkładu. Aby pochłaniały mniej podkładu należy je zwilżyć wodą. 
Gąbeczki nie zostawiają smug i plam. Dodatkowo są tanie i wielorazowego użytku. 
OSTRZEŻENIE!
Dziewczyny, jeśli używacie tych gąbeczek to po umyciu (nawet jeśli wyglądają na suche) nie wsadzajcie ich do tego plastikowego opakowania, ponieważ skończą jak moje 3, poniżej macie skutki takiego "wyczynu"

Gąbeczki porosła pleśń (można to tak nazwać?) i wylądowały w koszu, mimo to, że użyte były tylko raz :(
Teraz kusi mnie zakup gąbeczki  Real Techniques Maracle Sponge , którą możecie zobaczyć w mojej wishliście :)

Do następnego ;)


5 komentarzy:

 1. no właśnie i to jest mankament gąbeczek - trzeba strasznie chuchać na higienę, bo jak widać mimo mycia i tak były tam grzyby, które się w wilgoci rozwinęły :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam ich, do nakładania podkładu używam pędzla Hakuro.

  OdpowiedzUsuń
 3. używałam tych gąbeczek kilka lat temu,jednak jak tylko poznałam pędzle Hakuro to już nie zakupiłam gąbek choć trzeba przyznać że były ok, tylko trzeba bardzo dbać o ich czyszczenie

  OdpowiedzUsuń
 4. też mam te gąbeczki,i użyłam tylko jednej bo jakoś nie zachwycił mnie sposób nakładania nią fluidu w moim przypadku. choć z pleśnią nie miałam na szczęście do czynienia,zostawiłam ją do wyschnięcia poza tym pudełeczkiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja akurat nie lubię używać gąbeczek i jakoś palcami sprawniej mi idzie :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...